MyHecha'da Nasıl Puan Kazanırım?

Kayıt Olun

Üyelik oluşturarak hem hecha'nın tüm kampanya ve içeriklerinden ilk önce siz haberdar olabilirsiniz hemde myhecha puanlarını kazanıp alışverişlerinizde indirimlere dönüştürebilirsiniz.


Arkadaşlarınıza Tavsiye Edin

Arkadaşlarınızı hecha'ya davet edin. Arkadaşlarnızın yapacağı ilk siparişte hem arkadaşlarınız hemde siz puan kazanmaya devam edin!

Sosyal Medya

İnstagram ve facebook hesaplarımızı takip ederek hem hecha'nın tüm kampanya ve içeriklerinden haberdar olabilirsiniz hemde myhecha puanlarını kazanıp alışverişlerinizde indirimlere dönüştürebilirsiniz.


Sipariş Oluşturun

Hem puanlarınız ile siparişlerinizde indirim kazanın hemde sipariş oluşturdukça puan kazanmaya devam edin!


MyHecha Puanları Nasıl Kazanılır?


MyHecha Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

MyHecha üyeliği ücretli midir ve nasıl katılabilirim?

 

MyHecha üyeliği ücretsizdir. Websitemize üye olarak ilk puanlarınızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve puan kazanma yolları için yukarıda yer alan video'lu anlatımlarımızı izleyebilirsiniz.

 

Üye olursam hangi fırsatlar beni bekliyor?

 

MyHecha üyeliğiniz ile puanlar kazanırken kampanyalarımızdan da öncelikli olarak haberdar olacaksınız. Stok ve süre sınırına takılmadan tüm fırsatlardan öncelikli olarak yararlanabilirsiniz.

 

Myhecha üyeliği sonrası hoş geldin puanı kazanacak mıyım ve kazanacaksam puan hesabıma ne zaman tanımlanır?

 

Üyeliğinizi oluşturur oluşturmaz ilk puanlarınız hemen hesabınıza tanımlanır. Diğer puan kazanma yolları ile indirim ve puanlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Puanlarımı nasıl kullanabilirim?

 

Puanlarınızı kupon kodları aracılığıyla türk lirasına çevirip siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca puanlarınız ile siparişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğini kullanabilirsiniz. 400 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

 

Myhecha üyeliğimle veya Puanlarımla kargomu ücretsiz yapabilir miyim?

 

Websayfamızın sağ alt köşesinde yer alan MyHecha butonu üzerinden " Ways to redeem " seçeneği ile " Free Shipping Coupon " opsiyonu ile puanlarınız bir kısmını veya tamamını ücretsiz kargo kupon koduna dönüştürebilirsiniz. MyHecha kullanım video'ları ile daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

100 Hecha Puan Kaç Türk lirasıdır?

 

100 Hecha Puanı 1 Türk Lirasına eşittir. 2000 Puanınız 20 TL'ye eşittir.

 

Üye olup ilk siparişimde bir indirim alabiliyor muyum?

 

Üyelik oluşturma, Sipariş tamamlama, instagram ve facebook hesaplarımızdan bizi takip ederek puanlar kazanabilirsiniz.

 

Myhecha üyeliğim ile yapacağım alışverişlerde ne kadar puan kazanabilirim?

 

100 Hecha Puanı 1 Türk Lirasına eşittir. 2000 Puanınız 20 TL'ye eşittir. Sipariş vererek puan kazanmaa ve sonraki siparişlerinizde harcamaya devam edebilirsiniz. MyHecha uygulaması üzerinden mevcut puan durumunuzu öğrenebilirsiniz.

 

Kazandığım puanları kullanabilmem için alt veya üst limit var mıdır?

 

100 Hecha Puanı 1 Türk Lirasına eşittir. Puanlarınızı biriktirerek istediğiniz zaman kupon kodları üzerinden türk lirasına çevirip siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

 

Myhecha üyeliği ile kazandığım puanlarımı ne kadar süre ile kullanabilirim?

 

Hecha puanlarınızı dileğiniz zaman kupon kodlarına çevirip kullanabilirsiniz. Kampanyalar birleştirilemez.

 

Geçmiş siparişlerimden puan kazanabilir miyim?

 

Geçmiş siparişlerinizden puan kazanamazsınız. Tüm süreçleriniz ve hesaplarınız durumu için bize canlı sohbet programımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Üyeyim ama giriş yapamıyorum. Puanlarımı ve hesabımı nasıl görebilirim?

 

Üye girişi sayfasından hesabınıza ulaaşbilirsiniz. Şifremi unuttum seçeneği ile şifrenizi değişirebilirsiniz. Sorunlarınız devam ederse hecha talep formu üzerinden tüm sorun ve görüşlerinizi bize gönderebilirsiniz.

 

Websayfamızın sağ alt köşesinde yer alan MyHecha butonu üzerinden hesabınıza tanımlı puan ve kupnları takip edebilirsiniz. MyHecha kullanım video'ları ile daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Myhecha üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

 

Hecha talep formu doldurarak bizlere üyelik işleminizin sonlandırılması için ulaşabilirsiniz.