Hecha Hakkında

Pişirmenin en lezzetli yolu!
Her yerde lezzet
Hecha’nın kurucusu gerçek bir lezzet tutkunu ve birinci sınıf restoranlarda bulabildiği tüm lezzetleri mutfaklara taşımaya kararlı biri. Günün birinde, bir kasap dükkanında, yeni bir et deneyecektir ancak bacadan çıkan bir arıza yüzünden mangal yanmaz. Dükkan’ın sahibi dökümden yapılmış bir ızgara tava çıkarır. Tavanın ağırlığı beş kilodur ve Amerika’dan Türkiye’ye dükkan sahibinin valizinde gelmiştir. Döküm tavada etin mangalda pişenden daha lezzetli olduğunu fark eden Bay Hecha’nın aklına muhteşem bir fikir gelir. Ailesi zaten döküm sektöründedir ve hemen kasap arkadaşına aynı döküm tavadan bir adet üretir ve hediye eder. Amerika’dan taşımasına gerek kalmaz.


Dükkan tavayı satınca

Dükkan’ın sahibi kendisine hediye gelen ürünü ilk fırsatta satar. Bay Hecha, bu duruma sitem eder fakat dükkan sahibi yüz adet daha ister. Siparişlerin altından kalkamayan ve ürünün kendini kanıtladığını gözlemleyen Bay Hecha, her Türk’ün kanında olan hesapları yapmaya başlar ve yatırıma girer. Ürününe göz alıcı sunuş şekilleri, renkler ve güzel isimler arar…


Hecha doğar

Tüm dünya dillerinin, kelimelerin üzerinden geçer. İspanyolca “iyi, güzel olmuş” anlamında kullanılan “hecha” kelimesi hem fonetik olarak hem de anlam olarak ürünü en iyi niteleyen kelimedir. Ürünler, satış noktaları, müşteriler her gün katlanarak artar. Kalitesini üreticisinden ve tüketicisinden alan Hecha, Türkiye’de üretilen ilk demir döküm tencere ve tavaları ile koşulsuz müşteri mutluluğunu prensip ediniyor.

 

Hecha Ürünlerinin Sertifikaları

 

 

Hecha ürünlerinin üretimi sürecinde, kalite ve sağlık standartlarına uygunluğu konusunda en az sizin kadar hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz. Uluslararası ve yurtiçi platformlarda ürünlerimizin kalitesi test edilmiştir.

Aşağıda kalite kontrol belgelerini görebilirsiniz:

• İNTERTEK

• PEMCO Brugge BVBA

• OHSAS 18001

• FQC ISO 9001:2008

• FQC ISO 14001: 2004

• Szutest Certificate ISO 9001: 2008