Hakkımızda

Pişirmenin en lezzetli yolu!

İlk günkü heyecanımıza 15 yılın deneyimini kattık. Hecha olarak Türkiye'de bir ilke imza atarak ürettiğimiz demir döküm ürünleri, bugün de dünya standartlarında üretmeye devam ediyoruz.

İspanyolcada “Mükemmel pişirilmiş!” anlamına gelen HECHA, yüzlerce yıldır kullanılan geleneksel döküm demir tencere, ızgara ve tavalarda pişirme yöntemini, modern ve yaratıcı bir anlayışla buluşturuyor. Seçkin yeme kültürüne sahip, sağlıklı ve çarpıcı tatlar arayan gurmeler ile yediği yemeğe ve lezzete önem veren herkes için çok pratik pişirme imkanı sunuyor çünkü demir döküm ürünleri daha çabuk ısınıyor. Yüksek ısıyı ürünün bütününe kusursuz bir şekilde dağıtıyor. Demir dökümde pişen hiçbir yemekte lezzet kaybı olmuyor.

 

Sizler ve gelecek nesilleriniz için

Hecha ile bir ömür boyu, her sofranızda lezzeti garanti ediyoruz. Demir döküm denilince Hecha!

Her mevsim kendi evinizin konforunda mangal lezzetini yaşayabilir, dilerseniz Hecha’larınızla lezzetli sofraların tadını doğada çıkarabilirsiniz. 

Ocaktan fırına, fırından sofranıza kadar her an, şık görünümüyle masanıza eşlik eder.

Hecha’lar en sağlıklı pişirme aracı olmanın yanı sıra, renk ve tasarımları ile de göz doldurur, en güzel fotoğraflarla anılarınızı süsler. 

 

Kendinize ve sevdiklerinize her anından keyif alacağınız lezzetli bir dünya yaratın

Hecha ürünleri %100 demir döküm yapısı ile ısıyı ürünün her yerine eşit derecede yayar ve muhafaza eder. Demir döküm tencereler ısıyı kapağındaki yağmur damlacıkları sayesinde yemekten çıkan buhardaki aroma ve tatların pişme süresi boyunca devam eden bir sirkülasyon ile yemeğin içinde kalmasını sağlar. Bu şekilde en sağlıklı yemekleri lezzet kaybı yaşamadan pişirebilirsiniz.

Etler, sebzeler, ekmekler ve pişirmek isteyeceğiniz her türlü yemeğin en lezzetli hali...

Mutfakta pişirmek, sofrada buluşmak, güvenle yemek ve gururla paylaşmak için : Hecha!

 

Hecha Ürünlerinin Sertifikaları

Hecha ürünlerinin üretimi sürecinde, kalite ve sağlık standartlarına uygunluğu konusunda en az sizin kadar hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz. Uluslararası ve yurtiçi platformlarda ürünlerimizin kalitesi test edilmiştir.

Aşağıda kalite kontrol belgelerini görebilirsiniz:

• İNTERTEK

• PEMCO Brugge BVBA

• OHSAS 18001

• FQC ISO 9001:2008

• FQC ISO 14001: 2004

• Szutest Certificate ISO 9001: 2008