Gizlilik

Kullanmakta olduğunuz bu internet sitesi Hecha (Fatura ismi ve adresi) tarafından yayınlanmakta olup, üyelerin ürünlere kolayca ulaşması amacı ile hecha.com.tr tarafından geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.

Sitemize üye olurken bir takım kişisel bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgiler, üyelerimize kaliteli hizmet sunma, ürün ve hizmet açısından pazarlama faaliyetlerinde bulunma, irtibat kurma, bilgi güncelleme, ödemelerin gerçekleştirilmesi vb. amaçla kullanılmaktadır. Vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için çok önemlidir ve alışveriş yaparken kullandığınız bu kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. 

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site’ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Hecha’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz ise, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde hecha.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin hecha.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Hecha, dilediği zaman ve herhangi birinin izin ya da onayına tabi olmaksızın, öz iradesi ile bu sütenin kullanımına ara verebileceği gibi, kullanımını tamamen de sona erdirebilir. Bunun gibi dilediği zaman bildirimde bulunmaksızın Site’nin içeriğinin her ayrıntıda değiştirebilme hakkını da saklı tutar.