Hecha ürünleri %100 dökme demirden imal edilir ve emaye ile kaplanır. Emaye, temeli cam olan bir kaplama malzemesidir. Çizilmeye ve yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

Hecha’nın üretim aşamasında kullanılan malzemelerin sentetik kimyasallarla ilişkisi yoktur. Sağlık için en güvenilir ve hijyenik malzemelerden üretildiğinden Hecha’yı mutfaklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

www.hecha.com.tr adresinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı ve havale ya da EFT üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı bulunmaktadır.Havale veya EFT ödeme seçeneklerinde ekstra %5 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

www.hecha.com.tr/iletisim linkine tıklayarak Türkiye’deki tüm satış noktalarına ulaşabilirsiniz.

Hecha’nın doğuşu, lezzet kaşifi Yağız İzgül’ün 2006 yılında gittiği bir restoranda tesadüfen barbekünün bozulmasıyla dökme demirde pişen etleri tatması ile başladı. Tadına duyduğu hayranlığı baba mesleği olan dökümcülükle birleştirme kararı alan Yağız İzgül kendi tava markası olan Hecha’yı üretti.

Ürünlerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır. Hecha ürünlerinin üretimi sürecinde, kalite ve sağlık standartlarına uygunluğu konusunda en az sizin kadar hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz. Uluslararası ve yurtiçi platformlarda ürünlerimizin kalitesi test edilmiştir. Aşağıda kalite kontrol belgelerini görebilirsiniz: • İNTERTEK

• PEMCO Brugge BVBA

• OHSAS 18001

• FQC ISO 9001:2008

• FQC ISO 14001: 2004

• Szutest Certificate ISO 9001: 2008

Hecha %100 demir döküm yapısı ile sıcaklığı hapseder. Kısa sürede yüksek sıcaklıklara çıkabilir, ısıyı tavanın her yerine eşit derecede yayabilir ve muhafaza eder. Kapağındaki yağmur noktacıkları ile yemekten çıkan buhardaki aroma ve tatları konsantre ederek, pişme süresi boyunca devam eden bir sirkülasyon sağlar.

Hecha dökme demirden imal edildiği için enerji tasarrufuna katkıda bulunur ve geri dönüştürülebilir.

Amerika ve Avrupa’ya ihracatı gerçekleşen Hecha ürünleri %100 yerli üretimdir.

Hecha ürünleri seasoning işlemi gerektirmez.

Hecha ürünlerinde pişen yemeklerin her noktasına ısı eşit şekilde dağılacaktır. Kalın tabanlı ve ısıyı absorbe edebilme özelliği demir dökümün kalitesini belli eden başlıca özelliklerdendir. Bu nedenle iyi bir demir döküm ağır olmalıdır.

Hecha ürünlerini indüksiyonlu ocaklarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, ayrıca gazlı, elektrikli, radyon, seramik, fırın, ızgara yüzeyleri de ürünlerimiz için oldukça kullanıma elverişlidir.

Hecha ürünlerinin ılık suda bulaşık deterjanı ve bulaşık süngeri ile temizlenmesini öneriyoruz. Hecha ürünleri bulaşık makinası kullanımı için de uygundur. Hecha kullanımına dair merak ettiğiniz tüm bilgilere siparişinizle gelecek Hecha kullanım kitapçığında daha detaylı haliyle ulaşabilirsiniz.

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde Aras kargo ile adresinize yollanacaktır. Teslimat süresi ortalama 3 iş günüdür. Aras Kargo takip numaranız, siparişinizin kargolandığı günün ertesi iş gününde mail adresinize gönderilecektir. Hecha ürünleri ile ilgili kullanım detayları ürününüzle birlikte elinize ulaşacaktır.

Load More