Döküm Kare Izgara Tava 28 cm Kırmızı

249.00 

Tava serisinin son ürünü geniş pişirme yüzeyi ile Grill Pan Square oldu. Bugün hala en çok talep edilen ürünlerden biri olan Grill Pan Square hafifliği ve verimliliği ile tüketicinin gönlünü kazandı ve döküm demir pişirme gereçlerinin artık Türkiye pazarında bir gereklilik olduğunu ispat etti.

•0 demir döküm yapısı ve tırtıklı yüzeyi ile yemeklerinizde barbekü etkisi yaratıyor.

•Kısa zamanda, yüksek sıcaklıklara çıkabiliyor, ısıyı tavanın her yerine eşit yayıyor ve uzun süre muhafaza ediyor.

•Ocaktan fırına, fırından masaya sunum için de kullanılabilecek estetik bir görünüşe ve farklı renklere sahiptir.

•Et ve ızgara için en kullanışlı Hecha’dır.

•Derinlik : 4,5 cm

Kalınlık : 3,6 mm

Taban : 4 mm

Ebat : 28×28 cm

Ağırlık : 3,25 kg

Hacim: 3,1 lt

Stokta

Stok Kodu: 8698804970715 Kategoriler:

Açıklama

Tamamen demir dökümden üretilen ve tırtıklı taban yapısına sahip olan Hecha 28 cm kare ızgara tava, yemek pişirme aşamasında tüm sıcaklığı bünyesine hapsederek yemeklerinizin hem tamamen pişmesini hem de piştikten sonra daima sıcak ve lezzetli kalmasını sağlıyor. %100 emaye kaplı olan ürünlerimizin kulpları da demir döküm olmakla birlikte metalik kaplamaya sahip olması ile yemek yaparken hecha ürünlerini kolay kullanmanızı sağlıyor.

4,5 cm derinlik ve 3,1 litre hacme sahip 28 cm kare döküm ızgara tava ile birçok yemek çeşidinin yanında özellikle et, balık, sebze yemeklerini kusursuz pişirirken aynı zamanda ocaktan fırına, fırından sofranıza kadar her an şık görünümüyle masanıza eşlik ediyor.

Ömür boyu garantili Hecha 28 cm kare Izgara tavaya sahip olmak için hemen sepetinize ekleyin. Üstelik kredi kartına taksit veya havale ile %10 indirimli ödeme seçenekleri sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Ek bilgi

Ağırlık 3.25 kg
Boyutlar 28 x 28 x 4.5 cm