Nedir Bu Black Friday?

RSS
Nedir Bu Black Friday?

Black Friday Nedir?

Türkiye’de “Kara Cuma” olarak bilinen Black Friday, her yıl özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde kutlanan Şükran Günü’nden bir sonraki güne denk gelir. Black Friday gününde markalar müşterilerine büyük indirimler ve mağazalarında uzatılmış alışveriş saatleri sunar.

 

Black Friday İndirimleri Türkiye’de Uygulanıyor Mu?

Önceleri yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da uygulanan bir indirim dönemi olsa da Black Friday indirimleri günümüzde tüm dünyaya yayılmış durumda. Şimdi pek çok ülke gibi Türkiye’de de markalar Black Friday döneminde büyük indirimler, özel kuponlar ve indirimlere ek fırsatlarla müşterilerine cazip teklifler sunuyor. 

 

2020 Yılında Black Friday Ne Zaman Başlayacak ve Ne Kadar Sürecek?

Black Friday bu yıl 27 Kasım Cuma Günü başlayacak. Amerika’da her yıl Şükran Günü’nden sonraki gün sabahın erken saatlerde başlayıp geç saatlere kadar süren bu indirimler aslında sadece bir günlüktür. Ama şimdilerde çeşitli mağaza ve online satış siteleri bu süreyi dilediği kadar uzatabiliyor.

Hecha’da Black Friday indirimleri 27-29 Kasım arasında 3 gün süreyle devam edecek!

 

Black Friday Döneminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Alışveriş yapmak için yılın en iyi fırsatlarından biri olan Black Friday döneminde alacağınız ürünleri önceden belirlemek çok önemli! Çünkü aynı ürünün hayalini kurup bu günü bekleyen birçok kişi olabilir.

Bu yüzden siz de şimdi Hecha’nın renk renk ürünlerinden hangisine sahip olmak istediğinizi belirlemeye ne dersiniz?

Önceki yazı Sonraki yazı

  • Melis İlayda Gülyol
Yorumlar 0
Yorum bırakın.
Adınız*
E-posta adresiniz*
Mesaj *

Lütfen dikkat: yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.

* Zorunlu Alanlar