BİZDEN HABERLER

GOLDMASTER ÜRÜNLERİ HECHA ONLINE SATIŞ KANALINDA…

Hecha online satış kanalında Hecha döküm ürünleri haricinde mutfağınıza yakışacak, hayatınızı daha da pratikleştirecek marka ve ürünlere de yer vermeye başlıyoruz. Bunlardan ilki Goldmaster elektrikli ev aletleri. Elektronik ürünlerde, kaliteli seçeneklerin yer aldığı geniş bir ürün yelpazesine sahip Goldmaster, hayatına kalite katmak isteyenler için doğru adres. Mutfak ürünlerinden kişisel bakıma, sağlıktan elektroniğe binlerce kaliteli ürünün yer aldığı Goldmaster dünyası, birbirinden kaliteli dünya çapında popüler, trend ürünlerle sizi buluşturuyor. İçecek ve gıda hazırlama ürünlerinden, pişirme ve kızartma ürünlerinden çeyiz setlerine geniş seçeneklerin yer aldığı mutfak ürünleri, mutfağınıza kalite katacak konseptler sunuyor. 40 yılın üzerindeki deneyimi ile, elektronik ürün alanında Türkiye’nin yüzlerce noktasında, milyonlarca mutlu müşteriye ulaşmayı başarmış Goldmaster, bütçenize uygun kaliteli ürünlerin yer aldığı büyük bir dünya. Bundan böyle Hecha Türkiye online satış kanalında da bulabileceğiniz, mutfağınıza yakışacağını düşündüğümüz tüm ürünler, orijinal ürün garantisine sahiptir.

Detaylar ve yenilikler için web sayfamız www.hecha.com.tr ve instagramdan @hechaturkiye hesabını takip etmeye devam edin.

 ZOOM’DA AKŞAM YEMEKLERİ…

Zoom üzerinde haftada bir hep birlikte akşam yemeği yiyoruz ve Hecha müşterileri ile bir araya geliyoruz. Yağız İzgül’ün ve Hecha ekibinin katıldığı bu yemeklere siz de davetlisiniz. Detaylar için @hechaturkiye instagram hesabından duyurularımızı yapacağız. Sizi de bekliyoruz.