BİZDEN HABERLER

WOODPECKER AHŞAP ÜRÜNLERİ HECHA ONLINE SATIŞ KANALINDA…

Hecha online satış kanalında Hecha döküm ürünleri haricinde mutfağınıza yakışacak, hayatınızı daha da pratikleştirecek marka ve ürünlere de yer vermeye devam ediyoruz. Bu hafta dikkatinizi online satış kanalımızdaki ahşap ürünlere dikkatinizi çekmek isteriz.

Woodpeckers Türkiye 2016 yılında İstanbul merkezli kurulmuş sosyal sorumluluk bilincini daima ön planda tutan bir marka. Ana faaliyet alanı olarak ikram konsepti tasarlama, yeme içme sunumları dizayn etme ve doğal hammaddelerle hayatı kolaylaştıran ürünler yaratmak olan marka ülkemizin değer üreten ve ihraç eden önemli bir markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kuruluşundan bu yana sınırları yurtdışını aşarak 11 farklı ülkeye danışmanlık ve üretim ihracı da yapıyorlar. Ayrıca Hecha ürünleri ile birlikte mutfağınızı güzelleştirmek için birebir.

Detaylar ve yenilikler için web sayfamız www.hecha.com.tr ve instagramdan @hechaturkiye hesabını takip etmeye devam edin.

BULDANS TEKSTİL ÜRÜNLERİ HECHA ONLINE SATIŞ KANALINDA… 

Hecha online satış kanalında, sofralarınıza yeni bir soluk getirecek, hem şık hem kullanışlı ev tekstili ürünlerine merhaba diyoruz. Ramazanda kuracağınız şık aile sofralarında Buldans’a mutlaka yer vermelisiniz.

Buldans, geçmişinden aldığı dokuma kültürünü modernize ederek her yıl dünya trendlerine ve pazarın ihtiyacına göre yenilenen koleksiyonunda nevresim takımları, yatak örtüleri, koltuk şalları, masa örtüleri, peştamal, havlu, bornoz, peşkir, kırlent, şal, fular, plaj kıyafetleri olmak üzere geniş bir yelpazede ürün sunuyor. Yüksek kalitede karde ve penye ipliklerden, son model armürlü ve jakarlı tezgahlarda dokunan kumaşlar, usta terziler tarafından kesiliyor ve dikiliyor. Hecha ve Buldans ürünleri sofralarınızı baştan yaratacak!

Detaylar ve yenilikler için web sayfamız www.hecha.com.tr ve instagramdan @hechaturkiye hesabını takip etmeye devam edin.

 SAĞLIK OLSUN KAMPANYAMIZ

Geçen hafta sağlık çalışanlarına 100 adet siperlik desteği verdik. Hecha’nın bağlı olduğu grup şirketlerinden Farplas’ın başlattığı kampanya çerçevesinde kendi sağlıklarını düşünmeden bizi koruyan çağlık çalışanlarımıza biz de siper olalım istedik. Hecha ile bu kampanyamız hızla sonuçlandı ancak Farplas üzerinden siz de destek olmak veya sağlık çalışanı iseniz siperlik talebinde bulunmak için şu web sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://betterfuture.farklabs.com

RAMAZAN KAMPANYAMIZ

Bu hafta Ramazan’ın gelişini sevgiyle kucaklıyor, evimize çekilidiğimiz bu zorlu günlerde bu huzurlu ayın bize şifa olmasını diliyoruz.

Mutfaklarınızda çıktığınız keyifli yolculuğu, usta yardımcılarla destekleyebilmeniz için sizlerle Ramazan kampanyalarımızı paylaşıyoruz.